Lesand Інтернет Магазин

Кошик порожній

Салон комплектації інтер'єрів

Новини

sales@lesand.com.ua

+38 099 023 45 04

+38 050 943 84 72

+38 099 023 45 01

Замовити кухню просто!

Замовити Італійську кухню просто!

 

Існує думка, що кухню під замовлення для вашого помешкання може зробити тільки місцевий виробник, так ось – це міф! Будь яка кухня виготовляється – індивідуально. І не має значення буде вона українського, німецького чи італійського виробництва.

Для того щоб замовити кухню, потрібно зробити заміри  приміщення із всіма комунікаціями, як правило місцевий виробник це дизайнер, майстер і монтажник в одній особі, у випадку імпортних кухонь проект кухні та консультацію надає менеджер з продажу, а заміри і монтаж здійснює технічний спеціаліст. Саме на основі цих замірів – створюється індивідуальний проект.

Всі виробники мають  свої стандартні розміри але оскільки кухня це завжди індивідуальне виробництво – фабрика може створити тумби і в не стандартних розмірах. Звичайно бувають винятки, це може бути пов’язано із технологією виготовлення фасадів, чи самих тумб ( наприклад, округлих)  або матеріалу фасаду. Але це скоріше виняток ніж правило.

Згідно замірів створюється попередній проект, який оговорюється з клієнтом і в разі необхідності вносяться корективи. Клієнт обирає фабрику, модель, матеріали, наповнення та кольори – все це впливає на ціну, яку ми отримаємо в кінцевому результаті.

Обов’язково  перед остаточним замовлення клієнт має обрати всю вбудовану техніку. Навіть, якщо він її ще не придбав, список із модельним рядом на момент замовлення має бути затверджений. Технічні розміри вбудованої техніки подаються на фабрику із всіма схемами.

Фабрики, пропонують наповнення до кухні, це різні вкладки у ящики для приборів, спецій, круп і інше, що також збільшує бюджет кухні.

Тумби під мийку мають металевий захист дна. По замовчуванню фабрика пропонує металеві сушки для посуди ( у верхню тумбу) але якщо ви не  хочете сушки від неї завжди можливо відмовитись. Якщо у вас кутова ( Г чи П подібна) кухня, фабрика запропонує великий вибір аксесуарів для кутових тумб. Не постає питання чи є механізми з «доводчиками» на дверях чи ящиках, вони є завжди! Системи карго, не тільки для нижніх тумб на 15см шириною але і для розмірів 30см і 45см, та 15см для верхніх тумб. Є системи карго для шаф різної ширини і висоти. На вибір йдуть різні види підсвітки. Можливо встановити систему Servo – drive на одну чи декілька тумб. Різні варіанти матеріалів для стільниць. По бажанню стільницю можна не брати, а замовити в Україні.

 

Ну і звичайно найцікавіший дизайн! Не дарма ж італійці вважаються лідерами в розробці меблів, кухонь і світильників. Не слід забувати і за екологічні матеріали, які відповідають всім Євро стандартам.

Так, що звертайтесь і ми зробимо для вас проект згідно, замірів, привеземо і встановимо вам кухню. Підготуєм технічні креслення для електрики необхідної для підключення техніки на кухні. Порадимо, куди правильно перенести комунікації підключення води та інших комунікацій, якщо буде така необхідність. Проведем всю необхідну роботу, щоб ви отримали кухню яка буде вам комфортною і затишною.